DARČEKOVÁ SADA BYLINKOVÝCH MYDIEL

Novinka

Darčeková sada bylinkových mydiel môže byť praktickým voňavým darčekom pre všetkých, ktorí mydlá používajú nielen na umývanie celého tela, ale aj na každodenné umývanie rúk.

13,50 €
Popis

Darčeková sada bylinkových mydiel môže byť praktickým voňavým darčekom pre všetkých, ktorí mydlá používajú nielen na umývanie celého tela, ale aj na každodenné umývanie rúk.

V balíčku nájdete celotelové rastlinné mydlo citronela so sviežou citrónovo-bylinkovou vôňou pripomínajúcej medovku, ktorá povzbudí a zlepší náladu.

Mydlo pílingové s kúskami lufy a so sviežou, no veľmi jemnou vôňou palmarosy. Lufa pokožku prekrví a zbaví odumretých buniek. Je výborná na masáž tela, predovšetkým na problematické ženské partie. Mydlo však výborne poslúži na umytie špinavých rúk po práci v záhrade, či po čistení zeleniny a ovocia. (Mydlo je aktuálne náhradou za mydlo šalvia & gáfrovník, ktoré je vypredané).

A mydlo s obsahom rakytníkového a nechtíkového oleja s výraznou mierne korenistou vôňou tymianu. Trojica bylinných mydiel je vhodná na normálnu, mastnú, zmiešanú, či aknóznu pleť, no výborne poslúži všetkým, ktorí trpia kožnými problémami.

Tieto mydlá sú ako všetky naše mydlá vyrobené ručne od základu a to tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  

Rozmýšľate nad kúpou darčeka pre vašich blízkych, ale neviete sa rozhodnúť, ktoré z produktov si vybrať? V našej ponuke máme niekoľko hotových balíčkov, ktoré vám možno uľahčia rozhodovanie. Ak v ponuke darčekových balení nenájdete presne to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám. Prípadne si u nás môžete zakúpiť prázdne darčekové krabičky s výplňou a skombinovať si produkty podľa seba.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obalový materiál
vysúvateľná papierová krabička
Obsah balíčka
mydlo tymian, mydlo šalvia & gáfrovník, mydlo citronela
Recenzie

Menu