DARČEKOVÁ SADA LEVANDUĽOVÝ HÁJ

Novinka

Darčeková sada Levanduľové pole je určená pre všetkých milovníkov levandule. Tento voňavý balíček je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. 

18,00 €
Popis

Darčeková sada Levanduľové pole je určená pre všetkých milovníkov levandule. Tento voňavý balíček je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. 

Balíček obsahuje 150 ml telový a masážny olej s príjemnou vôňou levandule, ktorý prispieva k celkovému uvoľneniu napätia, podporuje relaxáciu a regeneráciu pokožky. Zloženie masážneho oleja bolo vytvorené s cieľom skombinovať zložky tak, aby sa olej počas masáže vpíjal do pokožky postupne, ale aby zostala pokožka po masáži uvoľnená a regenerovaná bez výraznejšieho pocitu mastnoty. Zložky, ktoré sa počas masáže uvoľňujú zároveň priaznivo pôsobia na nervový systém a tým prispievajú k celkovej duševnej harmónií.

Balíček dopĺňa obľúbená 60 ml nechtíková mastička s príjemnou vôňou levandule, ktorá je vhodná pre ľudí so suchými hánkami, chodidlami a lakťami, ale v zimnom sychravom počasí skvelo poslúži aj ako denný krém, chrániaci jemnú pokožku tváre pred vetrom a mrazom. Mastička je skrátka univerzálnym pomocníkom v domácnosti a využijú ju rovnako tak ženy ako muži.

V sade nesmie chýbať ani balzam na pery s levanduľovou vôňou, ktorý môžete použiť aj na zádery okolo nechtov a drobné poranenia. Levanduľa je jedna z najvšestrannejších byliniek a okrem svojich pozitívnych účinkov na pokožku pôsobí priaznivo pri bolestiach hlavy a poruchách spánku.

Sada je balená do jednoduchej papierovej krabičky, ktorá je vyplnená drevitou vlnou a ozdobená sušenými bylinkami, alebo kvetmi podľa aktuálnej dostupnosti.

Ak chcete čokoľvek v balíčku zmeniť, neváhajte a napíšte nám, spoločne vytvoríme balíček presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Obsah balíčka
masážny olej levanduľa, nechtíková mastička levanduľa, balzam na pery levanduľa
Recenzie

Menu