DARČEKOVÁ SADA ANEMONE & HILING

Novinka
Vypredané

Darčeková sada obsahuje okrem výberu našich najpredávanejších pleťových produktov aj ručne vyrobený odtieň na oči z palety RoSENka z dielne slovenskej značky Hiling. Táto voňavá sada bude skvelým darčekom pre všetky ženy a dievčatá.

26,00 €
Očný tieň
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Informuj ma, ak bude produkt dostupný
Popis

Darčeková sada obsahuje okrem výberu našich najpredávanejších pleťových produktov aj ručne vyrobený odtieň na oči z palety RoSENka z dielne slovenskej značky Hiling. Táto voňavá sada bude skvelým darčekom pre všetky ženy a dievčatá.

Balíček obsahuje organickú kvetinovú vodu z ruže damascénskej bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Ružová voda čistí, hydratuje, upokojuje a regeneruje citlivú a podráždenú pleť, posilňuje unavenú a zrelú pleť. Má protizápalové účinky, zmierňuje nervové napätie a prináša vnútorný pokoj.

Pleťový olej na zrelú pleť je vyváženou kombináciou rastlinných a esenciálnych olejov, ktoré pleti poskytnú výživu a regeneráciu. Dobre sa vstrebáva do pokožky a pleť zanecháva jemnú, zvláčnenú a prirodzene vypnutú. Ak potrebujete pleti dodať výživu, tento pleťový olej je ten pravý.

Balíček dopĺňa váš najobľúbenejší balzam na pery s obsahom rakytníkového oleja a sladkou vôňou lesného ovocia. Zloženie balzamu na pery bolo vytvorené s cieľom skombinovať zložky tak, aby v čo najväčšej miere prispeli k regenerácií suchých a popraskaných pier a zamedzili ich ďalšiemu vysušovaniu.

Očné tiene z palety RoSENka pochádzajú z dielne Hiling, ktorú vedie Janka v srdci Banskej Štiavnice. Na základe osobnej skúsenosti ich môžeme len odporučiť. Sú naozaj všestranné a dajú sa použiť nielen ako očné tiene, ale napríklad aj ako lícenka.

Aktuálne si môžete do balíčku vybrať z dvoch odtieňov – tmavšej ruže a svetlejšej pivoňky.

Očný tieň ruža damašská je jemný až ružovo púdrový. Čo sa týka lesku, dá sa povedať že Ruža je viac lesklejšia ako matná. Keďže má v sebe aj ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje v sebe aj mici, ktoré mu dodávajú krásny ružový lesk. Odtieň Ruža je naozaj sýty, plný farby

Očný tieň pivonka bielokvetá je veľmi jemný až ružovo púdrový. Má jemnulinký svetlý ružový tón, taký nenásilný. Čo sa týka lesku, dá sa povedať že je skôr matný. Keďže má v sebe aj ružový íl, biely íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje. V pivoňke sa nachádza malé množstvo Mic, čo znamená prírodných sľúd (horninotvorných materiálov), ktoré majú rôzne bridlicové odlesky.

Sada je balená do jednoduchej papierovej krabičky, ktorá je vyplnená drevitou vlnou a ozdobená sušenými bylinkami, alebo kvetmi podľa aktuálnej dostupnosti.

Ak chcete čokoľvek v balíčku zmeniť, neváhajte a napíšte nám, spoločne vytvoríme balíček presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obalový materiál
papierová krabička
Obsah balíčka
kvetinová voda ruža damascénska, balzam na pery lesné ovocie, pleťový olej na zrelú pleť, očný tieň
Recenzie

Menu