DARČEKOVÁ SADA SOĽNÝCH MYDIEL

Novinka
Vypredané

Darčeková sada soľných mydiel obsahuje výber troch rôznych soľných mydiel z našej dielne, ktoré patria k tým najobľúbenejším. 

14,50 €
Vypredané
Informuj ma, ak bude produkt dostupný
Popis

Darčeková sada soľných mydiel obsahuje výber troch rôznych soľných celotelových mydiel s vysokým obsahom morskej a himalájskej soli. Tieto mydlá z našej dielne patria k tým najobľúbenejším na našom e-shope. 

V balíčku nájdete celotelové rastlinné mydlo s exotickou vôňou kvetu ylang-ylang, ktorá odháňa úzkosť, smútok a navodzuje radosť a dobrú náladu. Taktiež mydlo pelargónia s kvetinovou vôňou geránia a jemnou bylinkovou vôňou koriandra, ktoré osvieži myseľ a odstráni nervové napätie. Trojicu dopĺňa mydlo grep & mandarínka so sviežou citrusovou vôňou, ktoré dodá pozitívnu energiu aj v ten najsychravejší deň.

Soľné mydlá sú ako všetky naše mydlá vyrobené ručne od základu a to tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  Hlavnú zložku týchto mydiel tvorí kokosový olej, ktorý je doplnený olivovým a ricínovým olejom. Vysoký podiel tvorí morská a himalájska soľ, ktoré sú bohaté na minerálne látky prospešné pre ľudskú pokožku.

Soľné mydlá majú vďaka obsiahnutej soli bohatú krémovú penu a sú určené na každodenné umývanie celého tela. Nevysušujú pokožku, ale telo jemne prevoňajú a svojou vôňou povzbudia a dodajú pozitívnu energiu.

Rozmýšľate nad kúpou darčeka pre vašich blízkych, ale neviete sa rozhodnúť, ktoré z produktov si vybrať? V našej ponuke máme niekoľko hotových balíčkov, ktoré vám možno uľahčia rozhodovanie. Ak v ponuke darčekových balení nenájdete presne to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám. Prípadne si u nás môžete zakúpiť prázdne darčekové krabičky s výplňou a skombinovať si produkty podľa seba.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obalový materiál
vysúvateľná papierová krabička
Obsah balíčka
mydlo ylang-ylang, mydlo pelargónia, mydlo grep & mandarínka
Recenzie

Menu