DARČEKOVÁ SADA - VEĽKÁ LEVANDUĽOVÁ ZÁHRADA

Darčeková sada ,,Veľká levanduľová záhrada“ je určená pre všetkých milovníkov levandule a potešíte ním všetkých, ktorí potrebujú trochu vypnúť a dopriať si zaslúžený oddych. Tento voňavý balíček obsahuje všetky levanduľové produkty z našej dielne a je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. 

27,00 €
Popis

Rozmýšľate nad kúpou darčeka pre vašich blízkych, ale neviete sa rozhodnúť, ktoré z produktov si vybrať? V našej ponuke máme niekoľko hotových balíčkov, ktoré vám možno uľahčia rozhodovanie. Ak v ponuke darčekových balení nenájdete presne to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám.

 

Darčeková sada ,,Levanduľová záhrada“ je určená pre všetkých milovníkov levandule. Tento voňavý balíček je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. Levanduľa je jedna z najvšestrannejších byliniek a okrem svojich pozitívnych účinkov na pokožku pôsobí priaznivo pri bolestiach hlavy a poruchách spánku.

Sada obsahuje prírodné levanduľové mydlo, hojivú mastičku s príjemnou vôňou levandule a ružového dreva. Balíček dopĺňa telové šľahané maslo určené pre regeneráciu a hydratáciu suchej pokožky s upokojujúcou vôňou levandule a ružového dreva. Balzam na pery so sviežou levanduľovou vôňou, ktorý môžete použiť aj na zádery okolo nechtov a drobné poranenia. Posledným produktom je masážny olej s upokojujúcou vôňou levandule a ružového dreva. Jedná sa skrátka o balíček, ktorý prináša pokoj, harmóniu a vnesie aj do pochmúrneho dňa pozitívnu energiu.

Balené v jednoduchej darčekovej krabičke s výplňou z drevitej vlny so sušenými bylinkami.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obsah balíčka
mydlo, balzam na pery, hojivá mastička, masážny olej, telové maslo
Recenzie

Menu