DARČEKOVÁ SADA - CITRUSOVÝ SAD

Darčeková sada ,,Citrusový sad“ urobí radosť ľuďom, ktorí hľadajú citrusové osvieženie. Tento svieži voňavý balíček obsahuje všetky citrusové produkty z našej dielne a je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. 

24,00 €
Popis

Rozmýšľate nad kúpou darčeka pre vašich blízkych, ale neviete sa rozhodnúť, ktoré z produktov si vybrať? V našej ponuke máme niekoľko hotových balíčkov, ktoré vám možno uľahčia rozhodovanie. Ak v ponuke darčekových balení nenájdete presne to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám.

Darčeková sada ,,Citrusový sad“ urobí radosť ľuďom, ktorí hľadajú citrusové osvieženie. Tento svieži voňavý balíček obsahuje všetky citrusové produkty z našej dielne a je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie.

Sada obsahuje prírodné citrusové mydlo s obsahom morskej a himalájskej soli, svieži masážny olej s vôňou grepu a mandarínky a balzam na pery so sviežou citrusovou vôňou, ktorý môžete použiť aj na zádery okolo nechtov a drobné poranenia. Balíček dopĺňa úžasné šľahané telové maslo s obsahom nechtíkového a šípkového oleja, ktoré je určené na regeneráciu a hydratáciu suchej pokožky. 

Vďaka kombinácií osviežujúcich esenciálnych olejov grepu a mandarínky prinesú produkty okrem blahodarných účinkov na pokožku, aj pozitívnu energiu na celý deň a osviežia myseľ. 

Balené v jednoduchej darčekovej krabičke s výplňou z drevitej vlny so sušenými bylinkami.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obsah balíčka
soľné mydlo, telové maslo, balzam na pery, masážny olej
Recenzie

Menu