KVETINOVÁ VODA MEDOVKA LEKÁRSKA

AKCIOVÁ CENA

Čistá organická kvetinová (bylinková) voda z čerstvých listov a kvetov medovky bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Medovková voda čistí, tonizuje, reguluje produkciu kožného mazu a udržiava mladistvý vzhľad pokožky.

Minimálna spotreba: 6/2023

3,90 €
Popis

Čistá organická kvetinová (bylinková) voda z čerstvých listov a kvetov medovky bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Medovková voda čistí, tonizuje, rozjasňuje, reguluje produkciu kožného mazu a pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky. 

Vhodná pre všetky typy pleti, aj pre suchú, zmiešanú, či zrelú a unavenú.

POUŽITIE:

PLEŤ: Kvetinovú vodu môžete využiť ako pleťové tonikum, na čistenie a tonizáciu pleti. Výborne sa hodí na zvlhčenie pleti pred aplikáciou pleťového oleja, ktorý sa vďaka vode rýchlejšie vstrebe do pokožky.

TELO: Voda sa výborne hodí na osvieženie počas letných dní, alebo po cvičení. Nakoľko má sviežu bylinkovo-citrónovú vôňu je výborná aj po opalovaní, či po holení.

VLASY: Vodu môžete použiť ako tonikum na pokožku hlavy, alebo na stimulovanie rastu a prevoňanie vlasov. Zároveň ju môžete využiť na upokojenie svrbenia, či podráždenia vlasovej pokožky. 

DOMÁCNOSŤ: Kvetinovú vodu môžete využiť na prevoňanie miestnosti, bielizne, či posteľného prádla.

INÉ: Ak sa potrebujete osviežiť počas dlhých a únavných ciest autom, medovková voda je môže byť riešenie, nakoľko osviežuje, povzbudzuje a zlepšuje koncentráciu.

SKLADOVANIE: Skladujte dobre uzatvorené, na chladnom a tmavom mieste.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
hydrolát z medovky lekárskej
Objem
100 ml
Obalový materiál
sklenená fľaštička s rozprašovačom
Vôňa
svieža bylinková s citrónovými tónmi
Typ pleti
všetky typy pleti, suchá, zrelá, mastná a zmiešaná
Krajina pôvodu
Bulharsko
Recenzie

Menu