MYDLO TYMIAN - NECHTÍK & RAKYTNÍK

Vypredané

Celotelové rastlinné mydlo s obsahom esenciálneho oleja tymianu a ošetrujúcich olejov z rakytníka a nechtíka lekárskeho

4,00 €
Vypredané
Informuj ma, ak bude produkt dostupný
Popis

Celotelové rastlinné mydlo s obsahom esenciálneho oleja tymianu a ošetrujúcich olejov z rakytníka a nechtíka lekárskeho bolo vytvorené tak, aby zmiernilo prejavy kožných ochorení a zároveň napomohlo regenerácií pokožky.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  Hlavnú zložku mydla tvorí hydratačný olivový olej, ktorý je doplnený kokosovým olejom a ošetrujúcim bambuckým maslom. Špeciálnou zložkou mydla sú regeneračné oleje z rakytníka rešetliakovitéhonechtíka lekárskeho, ktoré sa využívajú pri liečbe drobných rán a popálenín. Majú výrazné protizápalové a antiseptické účinky, potláčajú kožné zápaly a plesne. 

Antiseptický a antimykotický esenciálny olej tymian sa používa na zmiernenie prejavov kožných ochorení ako sú ekzém a plesne.

Mydlo je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g
Zloženie
olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, nechtíkový olej (nechtík lekársky macerovaný v slnečnicovom oleji), bambucké maslo, esenciálny olej tymian (dúška tymianová), rakytníkový olej
Obalový materiál
papier
Vôňa
silná, korenistá, bylinková
Typ pleti
pleť trpiaca kožnými problémami, akné
Recenzie

Menu