DARČEKOVÁ SADA PRE KRÁSNE A ZDRAVÉ VLASY

Novinka

Darčeková sada pre krásne a predovšetkým zdravé vlasy. 

19,00 €
Popis

Darčeková sada pre krásne a predovšetkým zdravé vlasy. 

V balíčku nájdete tuhý šampón s bylinkovo-drevitou vôňou levandule, šalvie a cédrového dreva a taktiež praktickú cestovnú nádobku, v ktorej môžete tento šampón uchovávať. Sadu dopĺňa suchý šampón vo forme púdru, ktorý je určený na príležitostné rýchle zmatnenie a osvieženie mastných vlasov.

Koncentrovaný tuhý šampón je výbornou alternatívou k bežnému tekutému šampónu. Je vyrobený z jemných tenzidov, teda povrchovo aktívnych látok, ktoré sa získavajú z kokosového oleja, sú teda rastlinného pôvodu. Šampón vytvára bohatú a hustú penu a je oproti klasickým bežne dostupným šampónom šetrný k nielen k vlasom, ale aj k pokožke hlavy. Po použití šampónu sú vlasy svieže, nadýchané a podľa našich a predovšetkým vašich skúseností si už nevyžadujú také časté umývanie. 

Suchý šampón vo forme púdru je určený na príležitostné rýchle zmatnenie a osvieženie mastných vlasov. Je teda skvelý ako núdzové riešenie v ktorúkoľvek dennú hodinu, či počas dlhších ciest, keď si nestíhate umyť a upraviť vlasy a nemáte času nazvyš. No taktiež v prípade, že chcete predĺžiť intervaly medzi umývaním vlasov. Jeho použitie trvá len niekoľko minúť, je jednoduché a jeho výsledkom sú svieže, zmatnené vlasy s príjemnou vôňou a jemným objemom.

Rozmýšľate nad kúpou darčeka pre vašich blízkych, ale neviete sa rozhodnúť, ktoré z produktov si vybrať? V našej ponuke máme niekoľko hotových balíčkov, ktoré vám možno uľahčia rozhodovanie. Ak v ponuke darčekových balení nenájdete presne to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám. Prípadne si u nás môžete zakúpiť prázdne darčekové krabičky s výplňou a skombinovať si produkty podľa seba.

 

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obalový materiál
papierová krabička
Obsah balíčka
tuhý šampón, cestovná nádobka na šampón, suchý šampón
Recenzie

Menu