DARČEKOVÁ SADA LEVANDUĽOVÝCH PRODUKTOV

Novinka

Veľká darčeková sada levanduľových produktov je určená pre všetkých milovníkov levandule. Tento voňavý balíček je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. 

30,00 €
Popis

Veľká darčeková sada levanduľových produktov je určená pre všetkých milovníkov levandule. Tento voňavý balíček je univerzálnym darčekom pre všetky vekové kategórie. Potešia sa jej mamy, sestry, tety, babky, priateľky, skrátka všetci ktorí majú radi túto nezameniteľnú príjemnú vôňu.

Sada obsahuje menšiu 60 ml nechtíkovú mastičku s príjemnou vôňou levandule, sviežu kvetinovú vodutelové maslo, ktoré sa postará o celú pokožku tela a dopraje jej zaslúženú starostlivosť. V sade nájdete aj masážny olej levanduľa, ktorý je však možné používať aj namiesto telového mlieka, či pridať ho do kúpeľa na zjemnenie a prevoňanie pokožky. Balíček dopĺňa balzam na pery s levanduľovou vôňou, ktorý môžete použiť aj na zádery okolo nechtov a drobné poranenia. 

Levanduľa je jedna z najvšestrannejších byliniek a okrem svojich pozitívnych účinkov na pokožku pôsobí priaznivo pri bolestiach hlavy a poruchách spánku. Jej vôňa upokojuje, navodzuje príjemnú atmosféru, je vhodná na všetky typy pleti a taktiež v tehotenstve.

Balené v jednoduchej darčekovej krabičke s výplňou z drevitej vlny so sušenými bylinkami a kvetmi.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obalový materiál
papier, drevitá vlna
Vôňa
levanduľová
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Obsah balíčka
telové maslo, nechtíková mastička, kvetinová voda, balzam na pery, masážny olej
Recenzie

Menu