DARČEKOVÁ SADA - NEUTRAL

Darčeková sada ,,Neutral“ je určená pre všetkých, ktorým prekážajú výrazné vône a uprednostňujú skôr produkty bez pridanej vône. Balíček je tiež výborným darčekom pre budúce mamičky. 

20,00 €
Popis

Rozmýšľate nad kúpou darčeka pre vašich blízkych, ale neviete sa rozhodnúť, ktoré z produktov si vybrať? V našej ponuke máme niekoľko hotových balíčkov, ktoré vám možno uľahčia rozhodovanie. Ak v ponuke darčekových balení nenájdete presne to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám.

Darčeková sada ,,Neutral“ je určená pre všetkých, ktorým prekážajú výrazné vône a uprednostňujú skôr produkty bez pridaných esenciálnych olejov. Táto sada je výborným darčekom pre budúce mamičky a pre všetkých ľudí, ktorí sú z rôznych dôvodov citliví na vonné zložky v kozmetike.

Sada obsahuje neparfumované mydlo neutral s obsahom nechtíkového a rakytníkového oleja a nerafinovaného bambuckého masla, ktoré mydlu dodáva jemnú orieškovú vôňu. Súčasťou balíčku je šľahané maslo bez pridanej vône určené pre regeneráciu a hydratáciu suchej pokožky. Ideálne ako prírodná alternatíva k telovému mlieku. 

Balíček dopĺňa hojivá mastička neutral s prirodzenou vôňou kakaového masla a balzam na pery neutral bez pridanej vône, ktorý môžete použiť aj na zádery okolo nechtov a drobné poranenia. 

Balené v jednoduchej darčekovej krabičke s výplňou z drevitej vlny so sušenými bylinkami.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Obsah balíčka
mydlo neutral (bez vône), hojivá mastička neutral, balzam na pery neutral, telové maslo neutral
Recenzie

Menu