LUFA MALÁ KRUHOVÁ (7 CM)

Vypredané

Malá kruhová lufa je určená predovšetkým na píling tváre a dekoltu.

2,00 €
Vypredané
Informuj ma, ak bude produkt dostupný
Popis

Lufa je výbornou náhradou klasických špongií a je skvelým pomocníkom nielen v kúpeľni, ale aj v celej domácnosti. Na rozdiel od klasických špongií je však lufa prírodná a 100% rozložiteľná a preto nezaťažuje životné prostredie.

Malá kruhová lufa je určená predovšetkým na píling tváre a dekoltu. Pri použití sa vyhnite jemnej pokožke v okolí očí.

Lufa, ktorú nájdete v našom e-shope sa pestuje v srdci španielskej Galície a to bez akýchkoľvek chemických postrekov a predovšetkým s ohľadom na ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo. Jedná sa o špeciálne vyšľachtenú odrodu lufy s hustejšími no zároveň jemnejšími vláknami tej najvyššej organickej kvality. Počas spracovania sú špongie ošetrené výlučne minerálnou vodou z oblasti španielskej Galície

Lufu môžete využiť v kúpeľni počas sprchovania ako jemný píling. Jej prirodzená štruktúra pokožku prekrví a zbaví odumretých buniek. Je výborná na masáž tela, predovšetkým na problematické ženské partie a pomáha pri problémoch s celulitídou. 

V domácnosti vie lufa plne nahradiť aj kuchynské hubky na riad, nakoľko výborne pení a ľahko odstraňuje uschnuté nečistoty.

A ako túto špongiu používať? Lufu treba pred použitím namočiť. Po namočení špongia zmäkne, zväčší svoj objem a je pripravená na použitie. Pri pravidelnom používaní má lufa životnosť až tri mesiace. Ak chcete aby vám vydržala čo najdlhšie, po každom použití ju prepláchnite v čistej vode a nechajte vysušiť.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
lufa (Luffa cylindrica)
Použitie
Lufu treba pred použitím namočiť. Po namočení špongia zmäkne, zväčší svoj objem a je pripravená na použitie. Vyhnite sa kontaktu s jemnou pokožkou okolo očí.
Veľkosť
7 cm
Krajina pôvodu
Španielsko
Recenzie

Menu