KVETINOVÁ VODA HARMANČEK

Čistá organická kvetinová voda z čerstvých kvetov harmančeka bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Harmančeková voda jemne čistí a tonizuje, upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje svrbenie a zápaly. 

Limitovaná ponuka
4,32 € 4,80 € -10%
Popis

Čistá organická kvetinová voda z čerstvých kvetov harmančeka bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Harmančeková voda jemne čistí a tonizuje, upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje svrbenie a zápaly. 

Vhodná pre všetky typy pleti, no predovšetkým pre pleť citlivú, podráždenú a suchú. Vzhľadom na svoje účinky sa voda skvele hodí aj na pleť trpiacu ekzémom, lupienkou a akné.

POUŽITIE:

PLEŤ: Kvetinovú vodu môžete využiť ako pleťové tonikum, na čistenie a tonizáciu pleti. Výborne sa hodí na zvlhčenie pleti pred aplikáciou pleťového oleja, ktorý sa vďaka vode rýchlejšie vstrebe do pokožky.

TELOVoda sa výborne hodí na upokojenie podráždenej pokožky, zmiernenie kožných zápalov a ošetrenia akné a drobných raniek. Zmierňuje svrbenie pokožky a v podobe obkladov sa často používa na suché a podráždené oči. Harmančeková voda sa s obľubou používa aj pre malé deti, pomáha hojiť zapareniny, uľavuje pri kolike a ukľudňuje pred spaním. 

VLASY: Vodu môžete použiť ako tonikum na pokožku hlavy, na upokojenie svrbenia alebo na prevoňanie vlasov.

DOMÁCNOSŤ: Kvetinovú vodu môžete využiť na prevoňanie miestnosti, bielizne, či posteľného prádla. Navodzuje pokoj a pohodu. 

SKLADOVANIE: Skladujte dobre uzatvorené, na chladnom a tmavom mieste.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
hydrolát z harmančeka rímskeho
Objem
100 ml
Obalový materiál
sklenená fľaštička s rozprašovačom
Vôňa
jemná, sladká, zemitá
Typ pleti
všetky typy pleti
Krajina pôvodu
Bulharsko
Recenzie

Menu