TELOVÝ A MASÁŽNY OLEJ GREP & MANDARÍNKA

Osviežujúci masážny a telový olej s vôňou citrusových plodov povzbudzuje myseľ a prispieva k uvoľneniu svalového napätia a celkovej duševnej harmónií.

8,60 €
Popis

Osviežujúci masážny a telový olej s vôňou citrusových plodov povzbudzuje myseľ a prispieva k uvoľneniu svalového napätia a celkovej duševnej harmónií.

Zloženie masážneho oleja bolo vytvorené s cieľom skombinovať zložky tak, aby sa olej počas masáže vpíjal do pokožky postupne, ale aby zostala pokožka po masáži uvoľnená a regenerovaná bez výraznejšieho pocitu mastnoty. Zmes esenciálnych olejov je namiešaná tak, aby v čo najväčšej miere prispeli k uvoľneniu svalového napätia, podporili relaxáciu a navodili pozitívne myšlienky. Zložky, ktoré sa počas masáže uvoľňujú zároveň priaznivo pôsobia na nervový systém a tým prispievajú k celkovej duševnej harmónií.

Základ masážneho oleja tvorí jemný mandľový olej, ktorý pokožku zmäkčuje, zmierňuje jej podráždenie a napomáha spomaľovať jej starnutiu. Olej z hroznových jadierok je bohatý na obsah kyseliny linolovej (Omega 6), aj vďaka ktorej je vysoko hydratačný, ale zároveň ľahko vstrebateľný. Pokožke navracia elasticitu. Olej z marhuľových jadierok, ktorý sa bežne používa aj pre tú najcitlivejšiu pleť zanecháva pokožku hladkú, jemnú a vyživenú. Zvláčňujúci ricínový olej dodávajúci masážnemu oleju krémovejšiu konzistenciu sa obľubou využíva pri ošetrení jaziev. Zmes olejov dopĺňa regeneračný makadamiový olej s obsahom veľkého množstva antioxidantov a vitamínov, ktorý pokožku chráni pred voľnými radikálmi.

Vďaka kombinácií osviežujúcich esenciálnych olejov grepu a mandarínky dodá masážny olej okrem blahodarných účinkov na pokožku aj pozitívnu energiu na celý deň a osvieži myseľ. Ak ho aplikujete pomocou masáže napomôže rozhýbať lymfatický systém.

 

POUŽITIE

MASÁŽ Primerané množstvo nakvapkajte do dlaní, v dlaniach zahrejte a následne jemnými krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky.

KÚPEĽ 1 – 2 polievkové lyžice nalejte do teplého kúpeľa a relaxujte.

AKO TELOVÉ MLIEKO: Primerané množstvo oleja nakvapkajte do dlaní a aplikujte na navlhčenú pokožku. Olej sa tak ľahšie vpije do pokožky. Odporúčame použiť v kombinácií s kvetinovou vodou.

 

SKLADOVANIE Pre zachovanie kvality skladujeme dobre uzatvorené na tmavom a chladnom mieste.

UPOZORNENIE: Po aplikácii oleja nevystavujte pokožku priamemu slnku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
mandľový olej, olej z hroznových jadierok, ricínový olej, olej z marhuľových jadierok, makadamiový olej, esenciálny olej grep, esenciálny olej mandarínka
Objem
150 ml
Obalový materiál
sklo
Vôňa
citrusová, sladká, osviežujúca
Typ pleti
všetky typy pleti
Recenzie

Menu