TELOVÝ A MASÁŽNY OLEJ EUKALYPTUS & ROZMARÍN

Masážny a telový olej s vôňou eukalyptu s bylinkovými tónmi a jemným citrónovým nádychom prispieva k uvoľneniu stuhnutého svalstva, podporuje relaxáciu a prekrvenie pokožky. Je vhodný aj pri bolestiach svalov a nachladnutí.

8,30 €
Popis

Masážny a telový olej s vôňou eukalyptu s bylinkovými tónmi a jemným citrónovým nádychom prispieva k uvoľneniu stuhnutého svalstva, podporuje relaxáciu a prekrvenie pokožky. Je vhodný aj pri bolestiach svalov a nachladnutí.

Zloženie masážneho oleja bolo vytvorené s cieľom skombinovať zložky tak, aby sa olej počas masáže vpíjal do pokožky postupne, ale aby zostala pokožka po masáži uvoľnená a regenerovaná bez výraznejšieho pocitu mastnoty. Zmes esenciálnych olejov je namiešaná tak, aby v čo najväčšej miere prispeli k uvoľneniu svalového napätia, podporili relaxáciu a navodili pozitívne myšlienky. Zložky, ktoré sa počas masáže uvoľňujú zároveň priaznivo pôsobia na nervový systém a tým prispievajú k celkovej duševnej harmónií.

Základ masážneho oleja tvorí jemný mandľový olej, ktorý pokožku zmäkčuje, zmierňuje jej podráždenie a napomáha spomaľovať jej starnutiu. Olej z hroznových jadierok je bohatý na obsah kyseliny linolovej (Omega 6), aj vďaka ktorej je vysoko hydratačný, ale zároveň ľahko vstrebateľný. Pokožke navracia elasticitu. Olej z marhuľových jadierok, ktorý sa bežne používa aj pre tú najcitlivejšiu pleť zanecháva pokožku hladkú, jemnú a vyživenú. Zvláčňujúci ricínový olej dodávajúci masážnemu oleju krémovejšiu konzistenciu sa obľubou využíva pri ošetrení jaziev. Zmes olejov dopĺňa regeneračný makadamiový olej s obsahom veľkého množstva antioxidantov a vitamínov, ktorý pokožku chráni pred voľnými radikálmi.

Zmes esenciálnych olejov eukalyptu, rozmarínu, levandule úzkolistejcitrónovej trávy, pôsobia osviežujúco a prispievajú k uvoľneniu stuhnutého svalstva, podporujú relaxáciu a prekrvenie pokožky.

 

POUŽITIE

MASÁŽ Primerané množstvo nakvapkajte do dlaní, v dlaniach zahrejte a následne jemnými krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky.

KÚPEĽ 1 – 2 polievkové lyžice nalejte do teplého kúpeľa a relaxujte.

AKO TELOVÉ MLIEKO: Primerané množstvo oleja nakvapkajte do dlaní a aplikujte na navlhčenú pokožku. Olej sa tak ľahšie vpije do pokožky. Odporúčame použiť v kombinácií s kvetinovou vodou.

 

SKLADOVANIE Pre zachovanie kvality skladujeme dobre uzatvorené na tmavom a chladnom mieste.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
mandľový olej, olej z hroznových jadierok, ricínový olej, olej z marhuľových jadierok, makadamiový olej, esenciálny olej eukalyptus, esenciálny olej rozmarín, esenciálny olej levanduľa, esenciálny olej citrónová tráva
Objem
150 ml
Obalový materiál
sklo
Vôňa
eukalyptová, svieža, bylinková, s citrónovými tónmi
Typ pleti
všetky typy pleti, unavená
Recenzie

Menu