MYDLO NA PRANIE

Čisté kokosové mydlo na pranie je výbornou ekologickou alternatívou ku klasickým pracím práškom. Mydlo je nielen funkčné, účinné, no zároveň ohľaduplné k prírode a v konečnom dôsledku aj k vašej pokožke. Mydlo je ideálne na ručné pranie, predpieranie špinavých škvŕn a vďaka svojej praktickej veľkosti vám výborne poslúži aj na cestách.

Limitovaná ponuka
2,13 € 2,50 € -15%
Hmotnosť
Popis

Čisté kokosové mydlo na pranie je výbornou ekologickou alternatívou ku klasickým pracím práškom. Mydlo je nielen funkčné, účinné, no zároveň ohľaduplné k prírode a v konečnom dôsledku aj k vašej pokožke. Mydlo je ideálne na ručné pranie, predpieranie špinavých škvŕn a vďaka svojej praktickej veľkosti vám výborne poslúži aj na cestách. Mydlo je dostupné v dvoch veľkostiach - v menšej 100 g a vo väčšej 400  g veľkosti. 

 

POUŽITIE:

Ručné pranie – namočené prádlo tradične preperte v rukách a poriadne opláchnite čistou vodou.

Pranie v práčke – v prípade silno znečisteného oblečenia, odev preperte v rukách, nechajte pôsobiť a následne operte v práčke. Prípadne mydlo nastrúhajte a vytvorte gél na pranie.  

 

NÁŠ TIP: Mydlo sa tiež výborne hodí na čistenie kozmetických štetcov. Okrem toho sa nám osvedčilo v kuchyni na odstránenie mastných škvŕn a taktiež na ručné pranie kuchynskej handričky, ktorá zvykne vplyvom vlhkosti občas nepríjemne páchnuť.  

 

ZLOŽENIE: Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Water (voda), Glycerin (glycerín)

UPOZORNENIE: Neodporúčame prať príliš jemné textílie ako sú vlnené a hodvábne odevy. Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku. V prípade zasiahnutí očí, vypláchnite čistou vodou.

 

VEGAN  

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g, +-400 g
Zloženie
Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Water (voda), Glycerin (glycerín)
Obalový materiál
papier
Vôňa
bez vône
Recenzie

Menu