MYDLO CITRONELA

Celotelové rastlinné mydlo s obsahom zeleného ílu a esenciálneho oleja citronela vhodné nielen pre mastnú pleť a zmiešanú pleť, ale pre všetkých ktorí hľadajú sviežu citrónovo-bylinkovú vôňu.

Limitovaná ponuka
3,40 € 4,00 € -15%
Popis

Celotelové rastlinné mydlo s obsahom zeleného ílu a esenciálneho oleja citronela vhodné nielen pre mastnú pleť a zmiešanú pleť, ale pre všetkých ktorí hľadajú sviežu citrónovo-bylinkovú vôňu, ktorá povzbudzuje a zlepšuje náladu.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  Hlavnú zložku mydla tvorí hydratačný olivový olej, ktorý je doplnený kokosovýmkakaovým maslom. Špeciálnou zložkou mydla je zelený íl, ktoré zmierňuje prejavy mastnej pokožky a šetrne odstraňuje z pleti nečistoty.

Antibakteriálny esenciálny olej citronela pomáha pri nervovom vyčerpaní a navodzuje dobrú náladu. Olej s medovkovou vôňou harmonizuje organizmus a celkovo ukľudňuje duševné napätie.

Mydlo je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g
Zloženie
olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, slnečnicový olej, kakaové maslo, esenciálny olej citronela, jojobový olej, zelený íl
Obalový materiál
papierová krabička
Vôňa
citrónová, svieža
Typ pleti
všetky typy pleti, mastná, zmiešaná
Recenzie

Menu