MYDLO LEVANDUĽA

Rastlinné mydlo s kvetinovo-bylinkovou levanduľovou vôňou určené pre všetkých milovníkov levandule a pre všetkých ktorí si chcú dopriať uvoľňujúcu a upokojujúcu večernú sprchu po náročnom dni.

4,00 €
Popis

Rastlinné mydlo s kvetinovo-bylinkovou levanduľovou vôňou.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.

Hlavnú zložku mydla tvorí hydratačný olivový olej, ktorý je doplnený kokosovýmkakaovým maslom. Špeciálnymi zložkami mydla sú makadamiovýmarhuľový olej, ktoré sú bohaté vitamíny a mastné kyseliny. Mydlo je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí dodá pozitívnu energiu.

Levanduľový esenciálny olej obsiahnutý v mydle pôsobí antisepticky a má upokojujúci účinok na celý organizmus. Kvety levandule z povrchu mydla nie sú chemicky ošetrené a pochádzajú z našej záhrady. Pred umývaním ich môžete odstrániť.

UPOZORNENIE Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g
Zloženie
olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, slnečnicový olej, kakaové maslo, esenciálny olej levanduľa, makadamiový olej, olej z marhuľových jadierok, kvety levandule
Obalový materiál
papier
Vôňa
kvetinová, bylinková
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Recenzie

Menu