MYDLO SOĽNÉ YLANG-YLANG

Celotelové rastlinné mydlo s vysokým obsahom morskej a himalájskej soli s exotickou vôňou kvetu ylang-ylang povzbudí a dodá pozitívnu energiu.

4,50 €
Popis

Celotelové rastlinné mydlo s vysokým obsahom morskej a himalájskej soli s exotickou vôňou kvetu ylang-ylang.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  Hlavnú zložku mydla tvorí kokosový olej, ktorý je doplnený olivovým a ricínovým olejom. Vysoký podiel tvorí morskáhimalájska soľ, ktoré sú bohaté na minerálne látky prospešné pre ľudskú pokožku.

Esenciálny olej ylang-ylang odháňa úzkosť, smútok a navodzuje radosť a dobrú náladu. Citrusová vôňa esenciálneho oleja bergamot osviežuje myseľ a odstraňuje nervové napätie.  

Mydlo s bohatou krémovou penou je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí a dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g
Zloženie
olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, morská soľ, himalájska soľ, esenciálny olej ylang-ylang, esenciálny olej bergamot
Obalový materiál
papier
Vôňa
exotická s citrusovými tónmi, kvetinová, sladká
Typ pleti
všetky typy pleti
Recenzie

Menu