MYDLO ČIERNE UHLIE BORIEVKA & ČAJOVNÍK

Celotelové mydlo s vysokým obsahom aktívneho čierneho uhlia, čajovníkového a šípkového oleja je vhodné pre problematickú a mastnú pleť so sklonom k akné. 

4,50 €
Popis

Celotelové mydlo s vysokým obsahom aktívneho čierneho uhlia, čajovníkového a šípkového oleja je vhodné pre problematickú a mastnú pleť so sklom k akné.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.

Hlavnú zložku mydla tvorí hydratačný olivový olej, ktorý je doplnený kokosovýmkakaovým maslom. Špeciálnou zložkou mydla je aktívne čierne uhlie, ktoré zmierňuje prejavy mastnej pokožky a šetrne odstraňuje z pleti nečistoty. Obsiahnutý šípkový olej pôsobí protizápalovo, hojí akné, drobné jazvy a zmierňuje podráždenie.

Kombinácia čajovníkového a borievkové esenciálneho oleja pôsobí protizápalovo a antibakteriálne.

Mydlo je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí a dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g
Zloženie
olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, slnečnicový olej, kakaové maslo, esenciálny olej borievka, esenciálny olej tea tree, šípkový olej, aktívne čierne uhlie
Obalový materiál
papier
Vôňa
bylinková, ovocná, korenistá
Typ pleti
mastná, problematická so sklonom k akné
Recenzie

Menu