MYDLO SOĽNÉ GREP & MANDARÍNKA

Celotelové rastlinné mydlo s vysokým obsahom morskej a himalájskej soli so sviežou citrusovou vôňou povzbudí myseľ, zlepší náladu a dodá pozitívnu energiu.

4,50 €
Popis

Celotelové rastlinné mydlo s vysokým obsahom morskej a himalájskej soli so sviežou citrusovou vôňou povzbudí myseľ, zlepší náladu a dodá pozitívnu energiu..

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  Hlavnú zložku mydla tvorí kokosový olej, ktorý je doplnený olivovým a ricínovým olejom. Vysoký podiel tvorí morskáhimalájska soľ, ktoré sú bohaté na minerálne látky prospešné pre ľudskú pokožku.

Vďaka kombinácií osviežujúcich esenciálnych olejov grepu, pomaranča a mandarínky dodá mydlo okrem blahodarných účinkov na pokožku aj pozitívnu energiu na celý deň a osvieži myseľ.  

Mydlo s bohatou krémovou penou je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí a dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
+- 100 g
Zloženie
olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, morská soľ, himalájska soľ, esenciálny olej grep, esenciálny olej pomaranč, esenciálny olej mandarínka, sušené kvety pomaranča
Obalový materiál
papier
Vôňa
sladká, citrusová
Typ pleti
všetky typy pleti
Recenzie

Menu