TUHÝ ŠAMPÓN LEVANDUĽA & ŠALVIA

Tuhý šampón s bylinkovou vôňou levandule, šalvie a cédrového dreva je určený na všetky typy vlasov.

7,00 €
Popis

Tuhý šampón s bylinkovo-drevitou vôňou levandule, šalvie a cédrového dreva je určený na všetky typy vlasov, na normálne až suché vlasy, ale mnohým sa osvedčil aj na vlasy mastné.

Koncentrovaný tuhý šampón je výbornou alternatívou k bežnému tekutému šampónu. Je vyrobený z jemných tenzidov, teda povrchovo aktívnych látok, ktoré sa získavajú z kokosového oleja, sú teda rastlinného pôvodu. Šampón vytvára bohatú a hustú penu a je oproti klasickým bežne dostupným šampónom šetrný k nielen k vlasom, ale aj k pokožke hlavy. Po použití šampónu sú vlasy svieže, nadýchané a podľa našich a predovšetkým vašich skúseností si už nevyžadujú také časté umývanie. 

Šampón je ľahšie biologicky odbúrateľný, ľahko prenosný a keďže nepotrebuje špeciálny obal, prispieva k znižovaniu odpadu. Taktiež v ňom nenájdete žiadne sulfáty,  syntetické farbivá a ani parabény. 

Šampón obsahuje ošetrujúce za studena lisované oleje - konopný olej a ricínový, ktoré sa spolu s panthenolom starajú o regeneráciu a výživu vlasov od korienkov až po končeky. Žihľavový púder obsiahnutý v šampóne, jemne čistí a prekrví pokožku hlavy a podporuje tým rast nových vlasov. Kombinácia esenciálnych olejov z levandule úzkolistej, šalvie lekárskej a cédrového dreva má okrem aromaterapeutickej funkcie podporiť účinky šampónu. 

 

POUŽITIE: Navlhčeným šampónom pošúchajte po mokrých vlasoch, pomocou krúživých pohybov vytvorte penu, pomasírujte a následne opláchnite čistou vodou ako pri bežnom tekutom šampóne. Ak je to potrebné, proces ešte jeden krát zopakujte a prípadne použite kondicionér, nie je to však potrebné.

Jeden šampón vydrží 1 – 2 mesiace v závislosti od dĺžky vašich vlasov a intenzity jeho používania.

 

NÁŠ TIP: V prípade potreby je možné šampónom nahradiť aj mydlo. Preto ak sa vám stane, že zrazu nemáte po ruke mydlo, neváhajte a celé telo umyte šampónom. 

 

ZLOŽENIE: Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleja), Aqua (voda), Sodium Lauryl Sulfoacetate (tenzid z kokosového oleja), Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej), Ricinus Communis Seed Oil (ricínový olej), Xanthan Gum (xantánová guma), Panthenol (pantenol), Cedrus Atlantica Bark Oil (esenciálny olej cédrové drevo), Salvia Officinalis Oil (esenciálny olej šalvia lekárska), Lavandula Angustifolia Oil (esenciálny olej levanduľa lekárska), Limonene*, Geraniol*, Linalool*

* zložky prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych olejoch

 

UPOZORNENIE: Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí, vymyte čistou vodou. Pre udržanie kvality šampón skladujte na suchom mieste, ideálne na dobre odtekajúcej podložke. Šampón vám tak dlhšie vydrží. 

 

VEGAN

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

 

 

Detaily produktu

Detaily produktu:

Hmotnosť
50 g
Obalový materiál
papierová krabička
Vôňa
svieža, bylinkovovo-drevitá
Recenzie

Menu