DARČEKOVÁ SADA S KONJAC HUBKOU NA SUCHÚ PLEŤ

Novinka

Darčeková sada obsahuje produkty určené na základnú starostlivosť o normálnu, suchú až citlivú pleť.

21,00 €
Popis

Darčeková sada obsahuje produkty určené na základnú starostlivosť o normálnu, suchú až citlivú pleť.

Balíček obsahuje organickú kvetinovú vodu z čerstvých kvetov harmančeka bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Harmančeková voda jemne čistí a tonizuje, upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje svrbenie a zápaly. Vzhľadom na svoje účinky sa voda skvele hodí aj na pleť trpiacu ekzémom, lupienkou a akné.

Pleťový olej na normálnu až suchú pokožku je vyváženou kombináciou rastlinných a esenciálnych olejov, ktoré pleti poskytnú hydratáciu, výživu a regeneráciu. Dobre sa vstrebáva do pokožky a pleť zanecháva jemnú a vláčnu.

Konjac hubka neutral je čistá bez prímesí určená na normálnu, suchú, či citlivú pleť. Jemne masíruje a tak podporuje mikrocirkuláciu pleti, hĺbkovo čistí upchaté póry bez podráždenia pleti. Je taktiež vhodná aj na tú najcitlivejšiu pokožku bábätiek.

Sada je balená do jednoduchej papierovej krabičky, ktorá je vyplnená drevitou vlnou a ozdobená sušenými bylinkami, alebo kvetmi podľa aktuálnej dostupnosti.

Ak chcete čokoľvek v balíčku zmeniť, neváhajte a napíšte nám, spoločne vytvoríme balíček presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Typ pleti
normálna, suchá, citlivá
Obsah balíčka
konjac hubka neutral, kvetinová voda harmaček, pleťový olej na normálnu až suchú pleť
Recenzie

Menu