DARČEKOVÁ SADA S KONJAC HUBKOU NA ZRELÚ PLEŤ

Novinka

Darčeková sada obsahuje produkty určené na základnú starostlivosť o zrelú pleť.

21,00 €
Popis

Darčeková sada obsahuje produkty určené na základnú starostlivosť o zrelú a unavenú pleť.

Balíček obsahuje organickú kvetinovú vodu z ruže damascénskej bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Ružová voda čistí, hydratuje, upokojuje a regeneruje citlivú a podráždenú pleť, posilňuje unavenú a zrelú pleť. Má protizápalové účinky, zmierňuje nervové napätie a prináša vnútorný pokoj.

Pleťový olej na zrelú pleť je vyváženou kombináciou rastlinných a esenciálnych olejov, ktoré pleti poskytnú výživu a regeneráciu. Dobre sa vstrebáva do pokožky a pleť zanecháva jemnú, zvláčnenú a prirodzene vypnutú.

Konjac hubka s francúzskym ružovým ílom je určená na suchú, citlivú, zrelú ale aj unavenú pleť. Pomáha upokojovať a obnovovať. Jemne masíruje a tak podporuje mikrocirkuláciu pleti, hĺbkovo čistí upchaté póry bez podráždenia pleti.

Sada je balená do jednoduchej papierovej krabičky, ktorá je vyplnená drevitou vlnou a ozdobená sušenými bylinkami, alebo kvetmi podľa aktuálnej dostupnosti.

Ak chcete čokoľvek v balíčku zmeniť, neváhajte a napíšte nám, spoločne vytvoríme balíček presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Typ pleti
zrelá, unavená pleť
Obsah balíčka
konjac hubka s ružovým ílom, kvetinová voda ruža damascénska, pleťový olej na zrelú pleť
Recenzie

Menu