KVETINOVÁ VODA MÄTA PIEPORNÁ

Čistá organická kvetinová (bylinková) voda z čerstvých listov mäty piepornej bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Mätová voda čistí, tonizuje, osviežuje pleť a sťahuje rozšírené póry. Pomáha pri uštipnutiach, zmierňuje podráždenie a upokojuje svrbenie.

Minimálna spotreba: 6/2025

4,80 €
Popis

Čistá organická kvetinová voda z čerstvých listov mäty piepornej bez obsahu konzervačných látok a alkoholu. Mätová voda čistí, tonizuje, osviežuje pleť a sťahuje rozšírené póry. Pomáha pri uštipnutiach, zmierňuje podráždenie a upokojuje svrbenie.

Vhodná predovšetkým pre mastnú a problematickú pleť.

POUŽITIE:

PLEŤ: Kvetinovú vodu môžete využiť ako pleťové tonikum, na čistenie a tonizáciu pleti. Výborne sa hodí na zvlhčenie pleti pred aplikáciou pleťového oleja, ktorý sa vďaka vode rýchlejšie vstrebe do pokožky.

TELO: Voda sa výborne hodí na osvieženie počas letných dní, alebo po cvičení. Nakoľko má jemne chladivý efekt je výborná po opalovaní, či po holení.

VLASY: Vodu môžete použiť ako tonikum na pokožku hlavy, alebo na stimulovanie rastu a prevoňanie vlasov.

DOMÁCNOSŤ: Kvetinovú vodu môžete využiť na prevoňanie miestnosti, bielizne, či posteľného prádla. Veľmi často sa používa ako repelent.

INÉ: Ak sa potrebujete osviežiť počas dlhých a únavných ciest autom, mätová voda je to správne riešenie, nakoľko osviežuje a zlepšuje koncentráciu.

SKLADOVANIE: Skladujte dobre uzatvorené, na chladnom a tmavom mieste.

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
hydrolát z mäty piepornej
Objem
100 ml
Obalový materiál
sklenená fľaštička s rozprašovačom
Vôňa
svieža, mierne chladivá
Typ pleti
mastná, problematická, zmiešaná
Krajina pôvodu
Bulharsko
Recenzie

Menu