KONOPNÁ MASTIČKA LEVANDUĽA & ŠALVIA & CÉDER

Mastička s vysokým podielom konopného oleja je určená na regeneráciu veľmi suchej pokožky a na zmierenie a upokojenie prejavov kožných problémov.

5,50 €
Popis

Mastička s vysokým podielom konopného oleja je určená na regeneráciu, hydratáciu a upokojenie  podráždenej a veľmi suchej pokožky. Vytvorili sme ju s cieľom pomôcť zmierniť prejavy kožných problémov ako sú ekzémy, lupienka a psoriáza.

Kľúčovou zložkou mastičky je konopný olej od slovenských pestovateľov, ktorý  upokojuje zápalové procesy, znižuje začervenanie, podráždenie a svrbenie. Regeneruje kožné tkanivo a chráni ho pred ďalším poškodením.

Bambucké  a kakaové maslo sú prirodzene bohaté na vitamíny a prírodné antioxidanty, ktoré udržiavajú v pokožke jej prirodzenú vlhkosť a chránia ju pred starnutím a stratou elasticity.

Šípkový olej pomáha zlepšovať kožné problémy a podporuje hojenie kožných jaziev, strií a vrások. Je známy pre svoje silné regeneračné účinky a spolu s prírodným vitamínom E zlepšuje elasticitu pokožky.

Nechtíkový olej je vyrobený macerovaním nechtíka lekárskeho z našej záhrady v organickom slnečnicovom oleji a pre svoje jedinečné účinky patrí medzi naše najobľúbenejšie oleje. Už stáročia využíva pri liečbe drobných rán a popálenín. Má výrazné protizápalové a antiseptické účinky, potláča kožné zápaly a plesne.  

Nimbový olej sa tradične používa na ošetrenie podráždenej a problematickej pokožky, vrátane škrabancov a drobných odrenín. Má antibakteriálne, antimykotické a protivírové vlastnosti, ktoré ho predurčujú na liečbu kožných problémov.

NÁŠ TIP:  Mastičku môžete použiť ako alternatívu k pleťovému krému, ale aj na pokožku celého tela, od tváre až po chodidlá. Odporúčame ju použiť aplikovať na vlhkú pokožku.

Upozornenie: Pre zachovanie kvality skladujte na tmavom a chladnom mieste. Vplyvom vysokých teplôt sa môžu jednotlivé zložky oddeliť a vytvoriť hrudky. Tento jav však nemá vplyv na kvalitu mastičky. Pri dotyku s pokožkou sa jemne roztápa.

VEGÁNSKY PRODUKT

Detaily produktu

Detaily produktu:

Zloženie
kokosový olej , kakaové maslo, bambucké maslo, konopný olej, mandľový olej, nechtíkový olej, šípkový olej, nimbový olej, vitamín E, EO céder, EO šalvia lekárska, EO levanduľa úzkolistá
Objem
60 ml
Obalový materiál
sklo
Vôňa
drevito-bylinková vôňa
Typ pleti
všetky typy pleti, pleť trpiaca kožnými problémami
Recenzie

Menu